Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Obraz šťastného muže od Gary Yourofsky.
3

Alfa samec – proč a jak se jím stát

Sdílej

Jak se stát alfa samcem? (výraz “alfa samec” má v češtině neprávem velmi negativní konotaci. Lidé tento výraz mylně používají pro arogantního přehnaně sebevědomého idiota. “Se chováš jak kretén. Vždyť mi ti to věříme že seš největší borec a alfa samec, nemusíš být tak arogantní!”)

Kdo je to alfa samec? Alfa samec jste VY ve své nejlepší formě. Vypadáte dobře, cítíte se dobře, máte neotřesitelné sebevědomí. Lidé vás mají rádi a jste to vy ke kterému si chodí pro radu. Lidé vás respektují. Ženy se po vás otáčejí na ulici.

Nebylo by úžasné být alfa samcem? Připravte se, protože dnes je váš první den na cestě k této metě. Následující seznam vám pomůže odrazit se ode dna a zamířit ke hvězdám.

10 rad pro beta samce, kteří aspirují na to stát se alfa samcem

 1. Přestaňte se vymlouvat. Pokud máte něco v plánu, udělejte to! Nic není nemožné. Pokud něco neuděláte, je to proto, že jste si vybrali to nedělat – přestaňte se vymlouvat na ostatní věci / okolnosti / lidi.
 2. Dostaňte se do formy. Kupte si permanentku do posilovny, začněte dělat sto kliků denně nebo zvedejte doma kýble s vodou – je to jedno. Přestaňte jíst brambůrky, hranolky z Mekáče a pít Coca Colu. Nahraďte je mozzarellou, vajíčky, zeleninou a ovocem apod. Budete vypadat lépe a cítit se lépe.
 3. Najděte něco v čem jste dobří a staňte se v tom nejlepší. Je jedno jestli je to pětiboj, poker nebo skládání origami. Trénujte, shánějte informace, cvičte. Každé vítězství a úspěch zvýší vaše sebevědomí.
 4. Představte si kým chcete být. Představte si své nejlepší já v blízké budoucnosti. Co nosíte, v čem se vozíte, kdo stojí po vašem boku apod. Myšlenka je matkou činu.
 5. Nebuďte lhostejní ke kultuře. Pěstujte svůj vkus. Přestaňte poslouchat komerční rádia a začněte poslouchat alba. Choďte na výstavy, čtěte knížky, sledujte kvalitní filmy. Buďte osobou, která se vyzná.
 6. Nespokojte se s málem. Pokud jste pracující, neodmítejte nabídky na povýšení jenom proto, že se bojíte že byste danou pozici nezvládli. Pokud studujete vysokou školu, podejte si přihlášku na studijní pobyt v zahraničí. Buďte proaktivní.
 7. Bavte se s lidmi. Bavte se s prodavačkami, se sousedy, s uklízečkami, s nadřízenými, s rodinou, zkrátka s kýmkoliv přijdete do styku. Naučí vás to zbavit se strachu z cizích lidí, zlepší to vaše konverzační schopnosti a občas vám někdo řekne i něco, co vás obohatí.
 8. Prolomte rutinu. Nebojte se změn ve svém životě. Nebojte se odejít z práce, která vás nudí k smrti. Nebojte se rozejít s partnerkou se kterou nejste šťastní. Začněte provozovat nový sport, hrát na hudební nástroj, naučte se trochu programovat, zkrátka prolomte rutinu.
 9. Buďte produktivní. Přestaňte se dívat na televizi, číst články o celebritách, onanovat třikrát denně. Investujte svůj čas. Posilujte, choďte běhat, balte holky, vzdělávejte se ve věcech co vás zajímají. Dělejte něco produktivního.
 10. Nebojte se výzev. Nedávejte si malé cíle. Když chodíte do posilovny, nepředstavujte si, že jen shodíte pár kilo – vyobrazte si sami sebe jako Brada Pitta bez trička a jděte si za tím. Pokud jste muzikant, nehrajte v kapelách bez budoucnosti co se jmenují “Dřewěnný porcelán” nebo “Vysmaženej smažák”, běžte na konkurz Kollerbandu nebo Support Lesbiens. Dávejte si velké cíle a neposlouchejte ostatní, kteří vám říkají že na něco nemáte. Oni nemají odhodlání co máte vy!

Pokud jste právě dočetli a v hlavě vám šrotuje že si tohle všechno vezmete až jako novoroční předsevzetí, přečtěte si tento článek o nejlepší motivaci.

aktivitaalfabaleníkulturalidémotivacemužnávodproduktivitarutinaúspěchvýmluvyvýzvazdraví

Neo • 13.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. Triky: proč u balení holek nefungují - Problémy s holkama
 2. Proč mě holky nechtějí? Vyvážený respekt
 3. Rozchod - jak se s ním vyrovnat - Problémy s holkama

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *