Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Černobílá fotografie hřbitova.
1

Ta nejlepší motivace

Sdílej

Chcete ve svém životě změnu, ale bojíte se? Vymýšlíte si výmluvy k tomu, abyste nemuseli nic dělat? Zkrátka: schází vám motivace?

Jednoduchá technika pro zvýšení motivace

Naučím vás jednu techniku, která mi ohromně pomohla. Vždycky, když jsem si začal naříkat nebo se vymlouvat proč nejít do posilovny / ukončit nudný vztah / naplánovat si zahraniční pobyt / oslovit holku na ulici, pomohla mi jedna krátká věta:

“Jednou zemřu.”

Na chvíli se zastavte ve čtení a uvědomte si tohle: jednou tady nebudete. Váš život skončí a vy zetlíte v zemi jako popadané listí. Budete čuchat ke kytkám z opačné strany. Ani si už neťuknete. Zkrátka: budete mrtví jako atraktivita ženské po padesátce.

V momentě, kdy si tohle uvědomíte a zaměříte se na pocity, kterými vás tato myšlenka naplňuje, je dost možné že se vám změní život. Co je lepší motivace než fakt, že jste si koupili lístek na výlet, který za týden skončí a vy si ho musíte užít co to jde? Najednou vám bude připadat oslovení holky na ulici jako naprostá banalita. Uvědomíte si, že až vám bude sedmdesát a stěží udržíte stolici, budete si přát, abyste alespoň na jediný den mohli po ulici kráčet jako třicetiletý “mladík” a oslovovat cizí děvčata. Nyní si toho nevážíte.

Denní dávka motivace: umíráte každou vteřinou

I teď. Čtením tohoto článku jste vycákali další minuty, které byste mohli strávit např. sebevzděláváním / balením holek / sexem s čerstvě sbalenou holkou / cestováním / řeknutím svému šéfovi “jdi do prdele ty odporná slizká parodie na člověka!”, otočením se na podpatku a vítězoslavným odchodem na dráhu amatérského muzikanta, spisovatele, nebo třeba uměleckého kováře. Čímkoliv jiným, než intelektuálním onanováním nad “inspirativním” článkem. Tento článek vám bude zcela k ničemu pokud se podle něj nezačnete chovat.

Až vám bude osmdesát

Představte si sami sebe na smrtelné posteli. Představte si, že přemítáte nad svým životem. V kolika zemích jste byli. S kolika zajímavými lidmi jste se seznámili. S kolika holkama jste spali. Kolik zábavy jste si užili. Kolik úspěchů jste zažili. Kolika lidem jste změnili život. Co po vás kromě vašich rozmazlených potomků zbylo. Na to všechno si jednou vzpomenete a budete hořce plakat, když si uvědomíte že každoroční dovolená v Chorvatsku s manželkou a dětmi, součtem deset sexuálních partnerek, čtyřicet firemních večírků ze kterých většina lidí odešla před desátou a čtyřicet let shrbenosti v kanceláři s lidmi, co nenávidí svůj život, je suma sumárum váš život. Byl váš život.

Nemáte čas! Je potřeba začít žít protože smrtka už si brousí kosu! Hybaj do posilovny! Hybaj balit holky! Hybaj s baťůžkem na zádech autostopem do Indie! Ať je vaše motivace fakt, že zatím ještě dýcháte!

chorvatskodovolenámotivacesebevzdělánísmrtvýmluvyvzpomínkyzážitkyživot

Neo • 13.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Comments

  1. Alfa muž | Problémy s holkama

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *