Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Plyšový kermit vyskakuje z hromady listí.

Zapomeňte na všechno

Sdílej

Zapomeňte na všechno, co jste si dosud mysleli, že víte o ženách. Zapomeňte na to, že jste kdy v životě vyhráli nějakou hádku se ženou, protože toto slovní spojení je nesmysl už ze své podstaty. Zapomeňte na to, že když o vás vaše holka před kamarádkama řekne, že jste “moc hodnej”, že je to pochvala a její kamarádky vás jí závidí. Zapomeňte na všechny články typu “JAK POCHOPIT / POTĚŠIT / PŘEŽÍT / USPOKOJIT ŽENU” na serverech jako idnes.cz, aktualne.cz, zenaazivot.cz, bleskove.cz, blablaaablaaa.cz. Jsou to kraviny placené za váš klik na reklamu.

Vyhoďte to všechno z okna. Dosud jste byli krmeni totálními žvásty, naprosto do očí bijícími nesmysly. Začalo to vaší matkou, pokračovalo to vaší přítelkyní, dále články v časopisech a na internetu a je možné, že pokud se ve vašem okolí nenašel nějakej uvědomělejší chlap co by vás proplesknul forhend bekend, máte nyní koule ve svěráku i v manželství. Gratuluji!

Mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejdříve ta špatná: viníkem vaší kastrace jste VY. Ano, těžko se to přiznává, ale je to tak. Nevědomost neomlouvá. Teď ta dobrá: jste tady a chcete s tím něco dělat, chcete si dát svůj osobní / sexuální / partnerský život dohromady a tento blog vám řekne jak na to. Gratulace!

Tento blog není určen k tomu, aby z vás vytáhl peníze. Tento blog je tu proto, aby nastartoval revoluci a vrátil věci do kolejí, do kterých patří. Čtěte si ho, čtěte si ho ve vaně, čtěte si ho při pití piva, čtěte si ho ve sněhu, čtěte si ho když zrovna nadáváte na židy / černochy / křesťany / skinheady – je mi to jedno.

Slibuji vám, že pokud se budete řídit články na tomto blogu a vyzkoušíte je v praxi, budete naprosto ohromeni výsledky. Tak jako já kdysi. Když víte jak na to, najednou vše funguje hladce jako lusknutí prstu.

Jedinou podmínkou tohoto blogu je, že ho nebudete ukazovat svojí manželce / přítelkyni / mamince / sestře / jakékoliv ženě. Ani lesbě ne. Tento blog není určen ženám. Ony ho nepochopí, budou se s vámi do krve hádat, že takhle to není a vy tomu uvěříte, protože nyní jsou pro vás ženy největší autorita a jste zase tam kde jste byl než jste začal hledat pomoc online. Nerozebírejte to s nimi – uškodíte tím hlavně sobě.

Přeji příjemné čtení můj drahý “už-brzy-ne-tragéde-ale-pravý-chlape”.

blogkastraceproblémyřešeníúvodzapomeňte

Neo • 13.11.2014


Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *