Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

2

Jak sbalit holku na sex

Sdílej

Mnoho mužů dělá při balení holek jednu zásadní chybu: nedávají projev svojí sexualitě. Podaří se jim upoutat pozornost děvčete a konverzace plyne z jednoho nudnějšího tématu do druhého: práce, škola, počasí, zprávy, bla bla bla, NUDA. Pánové si myslí jak nejsou vtipní, ale klín jejich objektu zájmu zůstává vysušený jako kotleta od Babicy. Poté se zeptají na číslo a děvče buď s omluvným obličejem řekne ne, nebo ho Lojzíkovi dá a její harém vykastrovaných obskakovatelů se rozšíří o dalšího člena. Lojzík je pak nešťastný a neví co má dělat. Vždyť děvče se smálo jeho vtipům a dobře se bavilo, tak jakto že s ním nechce spát? *FŇUKY FŇUK*

Nechme se inspirovat filmem Počátek (Inception). Do mysli stačí zaset jednu malou myšlenku a o zbytek se už postará mozek sám. Myšlenka se začne zvětšovat jako sněhová koule kutálející se z kopce až do stádia kdy ovlivňuje chování “manipulovaného” objektu balení.

Sexualita u balení v praxi

Příběh, který zde teď napíšu, se mi stal včera. Bavil jsem se v hospodě s kamarádem a naproti našemu stolu seděla holka a kluk. Slečna měla pěkný obličej, byla elegantně oblečená a gesta, která dělala, vyzařovala ženskost. Solidní 7. Kluk byl od prvního pohledu Lojza: neustále se k ní nakláněl zatímco ona seděla kolmo ke stolu, visel jí na rtech kdykoliv něco říkala, zkrátka bylo vidět, že to děvče je jeho celý svět. Nějakou dobu jsem je pobaveně pozoroval. Po chvíli se naše oči střetly. Mile se na mě usmála, usmál jsem se na ni také a věnoval pobavený pohled jejímu společníkovi. Všimla si toho a začala se smát. Poté jsem se opět začal bavit se společností u svého stolu, ale periferně jsem viděl, že její pohled těká směrem ke mně v intervalu zhruba jednou za třicet vteřin. V momentě, kdy její Lojzík odešel na záchod, se naše pohledy opět střetly. Naznačila mi, abych přišel za ní. Zakroutil jsem hlavou a ukázal jí, aby ona přišla za mnou. Opět mi věnovala jeden ze svých úsměvů a vstala ze židle. Pomalu se dostáváme k pointě celého příběhu. Posadila se vedle mě a tázavě se na mě podívala. Jemně jsem ji chytnul za paži, přítáhl ji k sobě a řekl “Ten borec tě neohne přes postel jako já a ty to víš.” V její tváři bylo vidět překvapení. Zřejmě si myslela, že do ní začnu sypat komplimenty nebo se představovat. Odtáhla se ode mě, řekla “No, tak to si radši půjdu sednout zpátky,” a odešla. Nejspíš si myslela, že se začnu omlouvat že jsem to tak nemyslel, ale opět se spletla: pobaveně jsem se usmál a věnoval se dál lidem u stolu jakoby se vůbec nic nestalo. Neměl jsem důvod se rozrušovat – bylo mi jasné co se jí teď honí hlavou. Do její hlavy byl právě implantován sex. Představy mých rukou mačkající její prsa jí právě znečišťovaly mysl. Mozkem se jí právě honily pornoscénáře nejsprostšího kalibru. Za chvíli se po mně opět začala dívat a posílat mi svoje cukrbliky. Netrvalo dlouho, šli jsme spolu na cigaretu a zbytek už je minulost.

Jaké z toho plyne ponaučení?

Při balení holek nebuďte politicky korektní. Ukažte, že se nestydíte za to, že vám je milejší je klátit než si s nima vykládat o škole. Ukažte že máte koule. Ženy zbožňují rošťáky a nesnáší patolízaly. Nebojte se při balení náhodných dotyků a sexuálních narážek. Často stačí jen jedna nevinná věta, zbytek si už ženy dotvoří v hlavě samy. Mohli byste namítnout, že moje replika byla už trochu za hranicí dobrého vkusu, ale na to vám odpovím jedním zlatým pravidlem: vždy je lepší trochu přestřelit, než podstřelit. Vždy je lepší být trochu hajzl než ňouma. Samozřejmě záleží na typu holky, ale pronesete-li podobné hardcore repliky s neotřesitelným sebevědomím a samozřejmostí sobě vlastní, úspěch vašeho balení je pravděpodobný.

Zvláště když vám Lojzík ušlape cestičku před vámi. He. He.

alfabaleníbetaflirtflirtovánílojzíkmozekmyslmyšlenkaodvahasebevědomísex

Neo • 15.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. Marcel 9.11.2019 - 15:35 Reply

  Ahoj. Díky za super článek. Tak přesně tak to funguje… Holky se rády obklopují ňoumama, kteří jim lichotí, jak jsou nádherné, inteligentní a já nevím co ještě… Slečnám to zvedá sebevědomí (hlavně těm labilním, kterých není málo – ty vypadají velmi sebevědomě, ale ve výsledku je to sebevědomí jen taková jejich ochrana či skořápka) a pritom touží po dominantním muži jak v sexu, tak v životě. Takže ve výsledku holky mají POUZE na POKEC takové ňoumy, kterým tvrdí, jak chtějí krásný a věrný vztah založený na vzájemné důvěře a porozumění a potom mají chlapa(y) na píchání a poslouchají ho (je) (skoro) na slovo a úplně na něm visí. Kdyby tu holku viděl ten její ňouma, který s ní před dvěma hodinami kecal u kávičky se šlehačkou, tak by nevěřil vlastním očím, že se jedná o tu samou babu.

  No nic, už jsem se nějak moc rozepsal, všichni doufám chápete, co tím chci ve výsledku říct…

  Hodně zdaru při lovení
  Marcel

  • Neo 22.4.2020 - 17:25 Reply

   Ahoj Marceli, diky za nazor. Bohuzel tohle drtiva vetsina muzu nechape a holky tohle nikdy nereknou nahlas.

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *