Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Symboly samice a samce.

Atraktivita žen a mužů

Sdílej

Jedním z obecně oblíbených omylů je domněnka, že ženy přitahuje na mužích to stejné, co muže na ženách. Přitom je to pravda jen z velmi malé části.

Nehledejte v tom žádnou vědu, je to velmi prosté:

Atraktivita má pro muže a ženy jiná kritéria

ŽENY na mužích přitahuje hlavně sebevědomí, odvaha, vůdcovství, inteligence, status.
MUŽE na ženách přitahuje hlavně postava (prsa, boky, štíhlý pas), pěkný obličej, srdečnost a vztah k dětem.

Pecka, co? Můžete namítnout, že ženy přitahují fyzicky hezcí muži a máte pravdu. Zdaleka však ne tolik, jako padesátiletý majitel nadnárodní firmy, který si je vědom své ceny (čti “je seběvědomý”) a jeho nejoblíbenějším autorem je Dalailama. Na ksichtu nezáleží.

Můžete namítnout, že muže přitahují inteligentní ženy a máte pravdu. Zdaleka však ne tolik, jako dvacetiletá studentka s velikostí podprsenky D a sportovní postavou, která se příjemně usmívá a učí se na pekařku. Na diplomech nezáleží.

Proč je to ale zrovna takto? Je to v podstatě docela logické. Naše role jsou následující: muži budují svět a ženy se starají o děti. Proto jsou muži přitahováni především ženami, které vykazují znaky toho, že budou dobré matky (prsa – kojení, široké boky – bezproblémový porod, pěkný obličej – dcery budou hezké a nebudou mít problém si najít partnera => zachování genetické informace po generace). Pro muže je tedy u žen nejdůležitější fyzická atraktivita. Ženy jsou přitahovány muži, kteří vykazují, že jsou schopni budovat svět (vůdcovství, odvaha, status, inteligence, sebevědomí).

Věk a atraktivita

Věk hraje také důležitou roli. Ženy jsou přitahovány staršími muži – ti mají více zkušeností a je tedy u nich větší pravděpodobnost, že ví jak “budovat svět”. Muži jsou přitahováni mladšími ženami – je u nich větší pravděpodobnost pro bezproblémový porod a zároveň zůstanou déle krásnější. Ne nadarmo se říká, že muži s přibývajícím věkem zrají, ženy chřadnou. Proto je často k vidění úspěšný podnikatel nebo stárnoucí rocková hvězda po boku s nádhernou mladou nymfou. Neposlouchejte škarohlídy, kteří prohlašují, že “ta baba je s ním jenom pro prachy”. Atraktivní ženy jsou přitahovány úspěšnými muži, úspěšné muže přitahují atraktivní ženy. Nedávno jsem shlédnul dokument o Donaldu Trumpovi a když o něm jeho o 24 let mladší manželka mluvila, nebylo v jejich očích vidět nic než neskonalý obdiv a lásku. Jen se koukněte, s kým tenhle prasopes s přehazovačkou místo vlasů sdílí lože:

Donald Trump a jeho manželka.

atraktivita

Atraktivita u mužů lze zvýšit!

Takže pánové, pokud máte nízké sebevědomí, necháte za sebe rozhodovat, bojíte se potmě v pokoji a vaše zaměstnání je učitel v mateřské školce, pěkné holky na vás kvůli těmto “kvalitám” nikdy nepoletí. Přestaňte říkat, že je to nefér, protože život není fér (hlavně k ženám, které sice mohou zhubnout, ale pokud jsou ošklivé, tak to v životě budou mít vždycky těžší než Scarlett Johansson a nic s tím nenadělají).

Pánové, vaše atraktivita není neměnný údaj. Vy na sobě jako muž můžete makat, takže hurá do práce!

atraktivitadominanceláskamužirovnováharozdílsebevědomístatussubmisivnostženy

Neo • 16.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *