Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

James Bond ztvárněný Seanem Connerym.
3

James Bond – alfa samec #1

Sdílej

“Jako Bond, jako James Bond!” Kája věděl o čem zpívá!

Není většího alfa samce, než James Bond. Pokud jste neviděli Jamesa Bonda vyobrazeného Seanem Connerym, máte co napravovat. Nikde jinde se vám nedostane lepší lekce jak se chovat k ženám než ve starých bondovkách.

James Bond v akci

0:03 James leží pohodlně na zádech, pohled upřený před sebe. Jeho ruka na jejím rameni vyjadřuje dominanci. Agentka mu láskyplně leží na rameni.

0:08 Ten obdivný pohled!

0:28 Agentka nechce jít s Jamesem do jídelního vozu, takže James čmajzne její cigaretu a vstává jako první.

0:32 – 0:39 Znuděným hlasem jí oznámí, že je potřeba, aby vypadali jako typický anglický pár, chytne ji oběma rukama (další znak dominance) a lehce jí políbí na tvář (trochu romantiky neuškodí).

0:40 JB: “Prostě to udělej tak jak říkám.” A: “Ano, Jamesi.” James ví, že ví lépe co dělat a agentka to ví také. Další znak dominance.

0:43 PLESK! Toto gesto by se dalo přeložit jako “Hodná holka!”

0:50 – 0:54 Nezdá se, že by agentce jeho dominance vadila. Vypadá docela šťastně.

James Bond kašle na rovnoprávnost

Ignorujte veškeré řeči o rovnoprávnosti ve vztazích. Neexistuje šťastný pár, ve kterém je žena dominantnější než muž. Všechny (normální) ženy chtějí Jamese. Všichni (normální) muži chtějí mít šarm jako James Bond. Nechte se jím inspirovat. Jeho život je jeho práce, jeho mise je jeho poslání. Ženy jsou pro něj zdrojem příjemností. Ženy ho obdivují a milují pro jeho nezávislost, dominanci a šarm.

Kdykoliv budete odteď na pochybách jak reagovat na ženské vrtochy, zeptejte se sami sebe: “Co by na mém místě udělal James Bond?” Škemral by o sex, nebo by ženu dokázal svést svým nadhledem a šarmem? Umyl by nádobí a vyluxoval v obýváku, nebo by si našel lepší věci na práci (zachránit svět)? Přišel by na schůzku se ženou o dvacet minut dříve a nervózně přešlapoval, nebo o pět minut později, protože mezitím zachráňoval jinou dámu ze spárů zfetovaných asiatů s letlampama a to pouze pro svoje vlastní pobavení?

007atraktivitaautoritabaleníbonddominancejamesrovnováhasubmisivinostvztahy

Neo • 16.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Comments

  1. TF 14.2.2020 - 19:05 Reply

    Reup videa, pls?

    • Neo 22.4.2020 - 17:18 Reply

      Je mi lito, video uz je z youtube pryc. Kazdopadne je to scena z vlaku z filmu Srdecne pozdravy z Ruska (1963).

  2. Top 10 filmů pro alfa samce - Problémy s holkama

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *