Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Ženská krása. Miss USA a miss Austrálie.
1

Krása u žen je objektivní

Sdílej

Upozornění: hlavním tématem tohoto článku je FYZICKÁ krása. Veškeré komentáře o tom, že “to přece všechno není jenom o pěkném ksichtíku” jsou zcela mimo mísu.

Rčení “krása je v oku toho, kdo se dívá,” je v případě ženské krásy lživé. Stejně jako “každému se líbí něco jiného”. Je to klišé, které používají ošklivé holky. Muži mají jen jeden typ, který preferují: krásné holky. Rčení “krásné holky dělají váš penis větší,” je pravdivé.

Krása a lži u mužů

Důvod, proč muži lžou a mluví o sexy holkách jako o těch, o které “by si neopřeli ani kolo” a průměrně vypadajícím děvčatům namlouvají, že jsou ty nejhezčí na světě, má co dělat s jejich sebevědomím. Když vidí nádhernou holku, která je mimo jejich ligu, je těžké si přiznat, že na ni prostě nemají a tak začnou prohlašovat, že je “stejně určitě blbá jak troky” a že “není jejich typ”.

Krása a lži u žen

K tomu všemu se přidávají boubelky a velryby s misinterpretovanou informací, že “praví muži mají rádi křivky”. To je sice pravda, mužům se samozřejmě líbí figura ve tvaru přesýpacích hodin, jako je třeba tato:

Ženská krása. Sexy žena v bikinách.

krása – sexy žena

Ale se třesoucími se špeky se spustí jen muž s velmi omezenými možnostmi (čti “po lobotomii”):

Ženská krása. Fotografie, na které je velmi obézní žena.

krása – tlustá holka

Osobně proti tlustým holkám nic nemám. Nevadí mi, že chodí po tomto světě nebo že si dávají půlnoční svačinky. Co mi vadí, je fakt že se dožadují “pravých mužů” (čti “alfa mužů”), kteří by s nimi chtěli žít a mít děti, popřípadě by jim stačil aspoň sex. To se ale nikdy nestane. Alfa muž se svými svůdnickými schopnostmi a životním stylem krále si vždy bude vybírat nádherné holky, protože ví že na ně má. Beta Lojzík si bude vybírat ošklivé nebo tlusté holky, protože ví že na víc nemá. Bylo by dobré, aby tlustoprdky přestaly hledat výmluvy proč si musejí dát po obědě dva zákusky a začaly se věnovat kardio cvičením a salátům. Pak by byly šťastné i ony, i jejich budoucí partneři. Neznám dojemnějších příběhů, než těch, ve kterých se z ošklivého stokilového kačátka vyklubala po roce dřiny v posilovně nádherná holka. Tleskám všem, které to dokázaly.

Ženská krása na stupnici od 1 do 10

Muž jménem Pierre Tourigny udělal na Flickru zajímavý experiment. Rozřadil snímky z ženských profilů na www.hotornot.com (stránka, na které si mezi sebou hodnotí uživatelé fotky podle fyzické atraktivity) do skupin podle jejich hodnocení a poté je zmorfoval. Výsledek je šokující (ani ne):

Ženská krása. Tabulka, na které jsou hodnoceny ženské obličeje.

krása – tabulka

Na obrázku lze jasně vidět, že mužům se nelíbí dvě brady, prasečí očka a obličej ve tvaru koule z plastelíny. Líbí se jim velké oči, vyšší lícní kosti a zdravě vypadající vlasy. Proto se ženský obličej dá přibližně ohodnotit číslem od 1 do 10. Zcela objektivně. “Krása je v oku toho, kdo se dívá,” sice i nadále zůstane alibistickou mantrou ošklivých holek a špekáčků, vy už ale nyní víte lépe.

Konec lžím

Pánové, přestaňte si nalhávat, že vás nepřitahují sexy holky. Zvedáte tím ego ošklivým holkám a snižujete ho sami sobě.

atraktivitakrásakřivkyležlžiobjektivitapravdasexyškálasubjektivitatlusťoškyženy

Neo • 18.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Comments

  1. Johnny 9.11.2018 - 12:23 Reply

    Tak tady si troufám říci, že poselství článku je mimo. Samozřejmě, že existují objektivní kritéria, jak hodnotit krásu u žen – souměrnost obličeje, výška čela, tvar spodní čelisti, prominence brady, plnost rtů, kvalita zubů, velikost očí, poměr obličejové části k mozkovně, délka lebky, šířka úst, nosoretní úhel a další a další desítky parametrů, na jejichž základě lze třeba vyprojektovat ideální obličej, na kterém se většina lidí shodne, že je atraktivní. Totéž platí o těle. Ze zkušenosti ale vím, že např. já mám jiné vnímání ženské krásy, nežli mé mužské okolí. Pro mě nehraje roli, jestli má holka/žena malé nebo velké kozy, jestli je tlustá nebo hubená, jestli je stará nebo mladá… u mě hraje na prvním místě roli vždy barva očí a barva vlasů, sekundárně pak tělesná výška, šířka pánve a nohy. Kamarádi furt básní o štíhlých a pohledných brunetách, otáčejí se za takovými těmi typy jako Salma Hayek, Penelope Cruz apod., chodí pak taky většinou s brunetami, černovláskami či zrzkami. A já vždycky nechápavě kroutím hlavou a říkám si… sakra, to nevidíte tu krásu modrookých a zelenookých blondýn/špinavých blondýn? Mě vždycky stojí z těch, kterých si mí kámoši ani moc nevšímají. Z brunetou se mi to skoro nestane, ale jakmile je na dohled nějaká alespoň lehce nadprůměrná blondýna, tak je mi jedno, jestli je pod zákonem nebo má 65 let, prostě mě přitahuje jako magnet. Kluci kolem nechápou, řeknou… vždyť má nadváhu, vždyť má vnoučata či támhleto. Každý máme prostě jiná kritéria. Přirovnal bych to k jídlu – když mi dá někdo na výběr mezi nejlepším Caesar salátem na světě a průměrným steakem z argentinské svíčkové, tak vždycky sáhnu po tom hovězím. Cítil bych se ošizen, kdybych jednal jinak. Proto bruneta (ať už standardní, latinskoamer. typus, asiatka, černoška, atd.) nemůže být pro mě z principu dlouhodobě přitažlivá. Nepostavil by se mi… a pokud jo tak jen jednou či dvakrát u opravdu výstavních exemplářů, ale ty by mě po tom hypotetickém jednou či dvakrát přestaly bavit. U blondýn se mi to nikdy nestane…

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *