Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

rozchod vám dává křídla

Rozchod – jak se s ním vyrovnat

Sdílej

Rozchod se dělí na dva druhy:

  • ona se rozešla s vámi
  • vy jste se rozešli s ní

Ať už momentálně stojíte na jakékoliv straně hřiště, je dobré si ujasnit pár základních věcí.

Rozchod z její strany

Důvod je většinou prostý: buď jste ji mlátil málo, nebo moc. Buď jste jí kupoval plyšáky a květiny a každý den jí říkal, že jste strašně šťastný že s vámi někdo takový jako ona chodí, nebo jste ji každý den vítal pozdravem “nazdar čubko,” a občas na ni plivl za to že nezhasla v ledničce. Nemusíte mě brát doslova, ale doufám že chápete, co se vám snažím naznačit: ženy sice opovrhují Lojzíky, ale pokud z vaší strany necítí, že ji máte aspoň trochu rádi a chováte se jako totální hajzl, tak s vámi také nezůstanou. Alfa muž stojí někde uprostřed – sice neslintá pokaždé když se jeho holka svlékne, ale zároveň dokáže pochválit když si to jeho holka opravdu zaslouží nebo podržet v náručí, když má děvče problém. Neupřednostňuje její zájmy před svými, ale zároveň dokáže dělat drobné kompromisy a když je potřeba, být tu pro ni.

Nejpravděpodobnější verze je, že byl rozchod zapříčíněný tím, že jste se choval jako beta Lojzík. V takovém případě je tu pro vás sada pravidel, kterých se musíte držet pokud ji chcete získat zpátky, nebo prostě pokud si potřebujete vytáhnout hlavu z prdele (což, pokud jste beta, opravdu nutně potřebujete):

  • Pravidlo číslo 1: nejlépe se z rozchodu vyléčíte tím, že se vyspíte s jinou (hezkou) holkou. Jste rozejitý – máte na to plné právo. Nasrat na tu, co vás bez milosti odkopla jako hračku co ji přestala bavit. Po sexu s jinou vám dojde, že drtivá většina holek je nahraditelná.
  • Přečtěte si článek Alfa muž – proč a jak se jím stát a začněte se podle něj chovat.
  • Najděte si svůj cíl (pomoc najdete v článku Cíl jako nejdůležitější věc v životě muže).
  • Uvědomte si, že jste svobodný. Rozchod by měla být vaše radost, ne tragédie. Můžete si dělat co chcete. Můžete odjet do zahraničí, šukat holky, nosit co chcete, pít kolik chcete, nemusíte řešit cizí problémy ani snášet hysterické scény – WOW! Svoboda je super.
  • Nepište svojí ex jako první. Pokud vám ona napíše že se chce sejít jako “kamarádi”, odpovězte jí třeba až za pět hodin nebo až druhý den. To v ní vyvolá pocit, že máte spoustu práce / jste zrovna na gruppen sex maratonu / cestujete po světě, zkrátka: že ONA ve vašem životě NENÍ na prvním místě. Což je přesně ten pocit který potřebovala, než si zvolila rozchod.
  • Pokud jste šli na “kamarádské popovídání” se svojí ex a ona vám začne vyprávět o tom, jak o ni všichni kluci stojí a že zrovna včera byla s jedním na rande a že byl pěknej, přejděte to s nezájmem. Tohle je typický ženský test – snaží se ve vás vzbudit pocit žárlivosti. Neodpovídejte na to stylem: “Ale já jsem přece taky pěknej, ne?” nebo “To je od tebe dost necitlivý.” Místo toho vykouzlete na tváři výraz typu “Vím o co se teď snažíš, ale je mi to tak fuk, že na to ani nebudu plýtvat dechem,” a pak si jakoby náhodou vzpomeňte na něco úplně jiného a změňte téma. Váš ďábelský nezájem ji zmate. “Jakto, že nežárlí?”, “On má snad už nějakou jinou?” a “Jakto že má tak velká ramena? Toho jsem si nikdy nevšimla.” (ty hodiny v posilovně se vám vyplatí už po prvním měsíci) – to všechno se bude v její hlavě odrážet jako hopskulka v pinball automatu.
  • Pokud se začnete chovat jako chlap, pravděpodobně se k vám vrátí (pokud se ovšem VY ještě budete chtít vrátit k ní). Jestli ale brzo nechcete další rozchod, NESMÍTE přestat ve svém novém stylu života. Stále si jděte za svým cílem, stále buďte sám sebou a nezávislý – jen tak si svoji znovunabylou babu udržíte.

Pokud se s vámi rozešla kvůli tomu, že jste byl hajzl, buďte na ni nebo na svoji další přítelkyni hodnější. Ne že se ale necháte vykastrovat. Ano – přestaňte ji nesmyslně urážet a kritizovat za všechno co dělá a ponižovat ji před ostatními. Ne – nechovejte se jako Lojzík, neulízavejte si vlasy na stranu a nenoste pletené vesty – vaše tvrdost a rebelství je to, co ji na vás přitahovalo a přitahuje.

Rozchod z vaší strany

Pokud jste se s ní rozešli a jste beta Lojzík, do dvou dnů jste zase spolu. Nezáleží na tom, jak moc se budete dušovat, že radši budete sami, než být s NÍ – nebudete, protože jste beta a nemáte zatím pořádek v životě a stačí, aby se před vámi předklonila pro něco, co jí spadlo a už ji brousíte jak kus prkna. Nemáte cíl, nechcete se vyspat s jinou, chcete se utápět ve smutku a vzpomínat na to, jak to “vlastně bylo všechno hezký”. Je to v podstatě normální reakce i pro alfa muže cítit se z rozchodu trochu smutný, ale nesmíte se tím nechat ovládnout. Pročtěte si tento blog od A do Z, přestaňte být betou a začněte konečně žít. Vždyť jste právě sami od sebe ukončili nefungující vztah a jdete vstříc růžové budoucnosti! Získali jste zpátky svoji svobodu, tak toho využijte! Holky čekají na vaše lepší já! Ukažte se jim ve své největší kráse a síle a dopřejte jim šuk, který ještě nezažily!

Pokud jste se s ní rozešli a jste alfa (což nejste, protože byste nebrouzdali tímto blogem, HA!), tak se k ní nevracejte. Ten rozchod byla vaše svobodná a promyšlená volba. Holek je všude dost a vy nemáte problém si najít jinou. Lepší.

A nezapomeňte, že na hysterickou větu “Takovou jako jsem já už nikdy v životě nenajdeš!” smíte odpovědět POUZE a JEDINĚ následující peckou: “Však to je účel.”

“My next girl will be nothing like my ex girl.”

Rozchod je príííma

Rozchod znamená změnu. Každá změna ve vašem životě znamená, že jste nezapadli do šedi a rutiny a pohybujete se dopředu. Jen tak dál, chlapci. Strejda Neo je na vás pyšnej.

bývaláex-přítelkyněrozchodšancesmutekžárlivostživotzměna

Neo • 20.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *