Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

strach z oslovení- věk nehraje roli, sebevědomí ano

Strach z oslovení cizí holky

Sdílej

Jeden z největších problémů mezi mladými muži je jejich strach z oslovení cizí holky. Na ulici, v kavárně, nebo kdekoliv jinde. Znáte to: sedíte s kamarády u píva, kolem vašeho stolu projde nádherná bruneta s dekoltem co by se dal sjet na lyžích a jakmile je z doslechu, už to lítá vzduchem: “Civoe, tu bych vohnul.”, “Civoe, právě prošla moje budoucí manželka.”, “Civoe, jsem se zamiloval.” apod. Co se ale stane? Kolik těch štěkajících ubožáků u stolu přestane čumět na dno sklenice, zvedne svoji ustrašenou prdel a půjde jí zlákat ten večer do postele / na rande / ven na cigaretu? NULA. V devadesáti procentech případů se jí celý stůl bude dívat do výstřihu a na zadek, ale spát ten večer půjdou každý sám se svou sbírku HD porna a papírovými kapesníčky na nočním stolku. A vy také. Další večer, který jste prohráli.

Jak vzniká strach z oslovení

Jako vždycky je problém v nízkém sebevědomí. Přemýšlíte o svém vzhledu a o tom, že pracujete jako hlídač na parkovišti a že jste nedodělali školu a nakonec se uchlácholíte tím, že “s někým jako já by stejně na rande nešla”. Trpíte strachem z odmítnutí. Představujete si, že když řekne na vaše návrhy NE, zbortí se vám celý svět.

Hledáte na sobě vady a říkáte si: “Hej, oslovovat holky budu až si trochu udělám tělo v posilovně.” Tak si to představte: za dva měsíce posilování (pokud vám vydržela motivace) se vám zvětší svaly a vypadáte lépe. Na ulici potkáte holku, která by vám za to stála a co uděláte? Nic. Tím, že jste nabrali svalovou hmotu, jste totiž nezabili hlavního viníka vaší situace: strach.

Jak překonat strach z oslovení

Nezáleží na tom co děláte, jestli jste ošklivej jak Leoš Mareš, nebo jaké máte vzdělání. Tyto skutečnosti jsou u žen až na druhém místě. Všechno to hoďte za hlavu a uvědomte si, že UŽ JEN TÍM že oslovíte cizí holku se řadíte mezi elitu deseti procent mužů co mají koule jít si za tím co chtějí. A nejlepší na tom je, že ta holka si to o vás podvědomě řekne taky.

Víte čeho byste se měli bát? Toho, že nikdy nepřekonáte svůj strach z oslovení a po deseti letech skočíte na první tlustou ošklivou holku co bude tak zoufalá, že osloví první vás. Na jedné straně stojí zkažený život s odpornou babou, na druhé straně stojí oslovení krásné holky a možnost, že vás odmítne. Čeho se bojíte víc? Těch pár vteřin kdy vezmete koule do hrsti, přistoupíte k ní a řeknete “Ahoj…” je nulová investice s milionovou návratnosti. S každým takovým momentem se stáváte zkušenější, sebevědomější, lepší.

Nesnášejte se za strach z oslovení

Chci, abyste se mentálně profackali pokaždé, když začnete mít strach z oslovení. Naserte se sami na sebe! Uvědomte si, že vaši dědové bojovali s mamuty a o pár tisíciletí později bojovali ve válkách a jejich strach byl o to, jestli zítra budou ještě naživu. Chci, abyste si uvědomili, jakou jím tímhle děláte ostudu. Nenáviďte strach z oslovení! Opovrhujte sami sebou za to, že vás může položit do kolen “ne” vyřčené z úst něžnějšího pohlaví! Udělejte si cíl z toho, že když začnete mít strach, je to indikátor toho, že za ní prostě jít MUSÍTE. Moc dlouho nad tím nepřemýšlejte a jednejte!

Nenechte se odradit

Pokud se jenom trošku pochlapíte a začnete oslovovat cizí holky, nezoufejte jestli se vám ze začátku moc nedaří. Je to naprosto normální. Potřebujete získat praxi, setřást ze sebe každé odmítnutí jako by se nikdy nestalo a oslavovat a chválit se za každou pozitivní reakci.

V dalších článcích naleznete tipy pro úspěšné balení, zatím to ale klidně jen tak zkoušejte. Nakonec si uvědomíte, že jste se báli něčeho, co neexistuje.

baleníkoulekrásná holkaodmítnutíoslovenípřekonánístrachvýmluvy

Neo • 24.11.2014


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *