Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

1

10 věcí, které alfa samec nedělá

Sdílej

Vzpomeňte si na svého dědu. Viděli jste ho někdy plakat? Fňukat? Nosit ženskou kabelku? Zde je seznam věcí, za které by vás váš děda zcela určitě vyfackal až na půdu.

1. Držení rukou naopak

Pokud jste se dostali do takové fáze vztahu (3 měsíce?), ve kterém se držíte s dívkou za ruku na veřejnosti, vždy buďte ten, co drží ruku shora. Jedinou výjimkou je, pokud ta dívka je vaše matka a vám je méně než osm let.

IMG_3895

2. Omlouvání se za tělesné funkce

Pokud si nahlas krknete nebo prdnete když zrovna nejste na obědě s prezidentem, přejděte to bez povšimnutí. Nečervenejte se, neomlouvejte se. Úkolem alfa samce je budovat svět, ne se starat o to, jestli náhodou někoho neurazil jedním zvukem.

3. Naříkání

Bolí vás v krku? Vaše věc. Máte třísku v prstu? Nikoho to nezajímá. V kavárně neměli vaše oblíbené sójové laté? Není potřeba o tom mluvit. Odnaučte si zoufat. Pokud vás bolí v krku a můžete mluvit, dejte si čaj nebo rum a pokračujte v práci. Pokud máte třísku v prstu, vytáhněte ji a pokračujte v práci. Pokud nemají v kavárně vaše oblíbené sójové laté, výborně – už nemusíte předstírat že jste homosexuál. Pokud chcete být alfa samec, změňte co můžete změnit a nezoufejte nad tím co nezměníte.

despair-513529_640

4. Pláč

Knedlík v krku je v pořádku, slzy ne. NEEXISTUJE. Pokud jste citlivka a nedokážete udržet slzy na uzdě, odejděte na záchod. Ženy a děti pláčou, muži mlátí pěstí do zdi.

baby-443390_640

5. Váhání

Pokud se vás přítelkyně zeptá, jestli spolu večer půjdete do kina nebo do hospody, zamyslete se na pět vteřin a poté rozhodněte. Alfa samec je rozhodný a dělá co chce. Nikdy neodpovídejte “nevím, co chceš ty?” nebo “mně je to jedno” i když je vám to jedno. Dejte na svou intuici a přeberte plnou zodpovědnost za své rozhodnutí. I když se ukáže že jste se rozhodl špatně, pro holky je to stále mnohem víc sexy než nerozhodnost a šlapání vody.

6. Nošení dámských šatů / make-upu / doplňků

I když je to “sranda”, nedělejte to. Nejste kašpar, nejste tu pro pobavení ostatních. Vám možná přijde že se lidé smějí s vámi, ale pravda je taková, že se smějí vám a tomu co jste schopen udělat pro to abyste se ostatním zavděčil.

7. Křížení noh při sezení

Vypadá to “teple”. Nebojte se ukázat světu že se nestydíte za svoje koule. Dopřejte jim trochu vzduchu, holky si to pro to neúnavné generování testosteronu zaslouží.

entrepreneur-593358_640

 8. Kuňkání

Muž by měl mluvit přiměřeně hlasitě, níže položeným hlasem a srozumitelně. Fistuli a štěbetání přenechte ženám.

9. Sprintování místo chůze

Nepopobíhejte a nebuďte nervózní jouza co neustále někam spěchá. Dělejte si pomalé procházky. Važte svoje kroky, vychutnávejte si vzduch. Správný gentleman nikdy nedobíhá tramvaj!

10. Nošení dámské kabelky (!!!)

Nenechte ženy tahat těžké věci (tašky s nákupem, krabice s elektronikou, koberec s mrtvolou atd.), ale nikdy, nikdy, NIKDY nepomáhejte ženě s její kabelkou. I kdyby se vám zapřisáhla že ji neunese, nepovolte. Řekněte jí ať toho příště tolik netahá. Není směšnějšího obrázku než muž, jemuž se varlata scvrkla natolik že nosí růžovou Gucci taštičku s třásněmi protože jeho přítelkyně neunese svůj make-up.

menbag1

alfa samecnaříkánípláčpravidlazákazzženštilost

Neo • 23.9.2015


Předchozí článek

Další článek

Comments

  1. Alfa samec #4: Zlatan Ibrahimovič - Problémy s holkama

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *