Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Ženy a sex

Sdílej

Muži, kteří se nechtějí vázat a spí se ženami jak se jim líbí, jsou v médiích nazývány “šovinisty” a “sexisty”, zatímco ženy které spí s každým napravo a nalevo jsou v jednadvacátém století považovány za bojovnice za svobodnou ženskou sexualitu a neustále je vznášen požadavek, aby na ně nebylo nahlíženo jako na lehké děvy. Jako vždy jsou média vedle jak ta jedle.

Hodnota mužů a žen na sexuálním trhu

V Evropě jednadvacátého století vám nikdo nezakazuje spát s kým chcete. Pokud je muž zkušený balič, může mít sex každý večer s jinou ženou. Pokud je žena schopná se trochu upravit a sednout si na bar, může mít sex každou hodinu s jiným mužem. Rozdíl je ovšem v jedné věci: hodnota muže na sexuálním trhu s přibývajícím počtem sexuálních partnerek vzrůstá, hodnota ženy s přibývajícím počtem sexuálních partnerů klesá.

Proč hodně sexu není pro ženy dobrá vizitka?

Hojně užívanou metaforou je v tomto případě ta s klíčem a zámkem. Klíč (muž), který otevře každý zámek (ženu), je dobrý klíč. Zámek (žena), který je možný otevřít jakýmkoliv klíčem (mužem), je špatný zámek.

Pro lepší pochopení proč to tak je si uvědomme jednu věc: hlavním cílem lidstva na tomto světě je přežít – to znamená rozmnožovat se. Představme si dva různé scénáře apokalypsy:

1. Posledními přeživšími jsou 5 mužů a 1 žena. Pokud chtějí obnovit populaci, žena si vybere toho nejlepšího muže (čti “alfa samce”) a stvoří s ním první potomky. Pokud se hned první týden vyspí se všemi pěti, je tu velká šance že bude oplodněna tím nejhorším mužem z celé grupy (čti “beta samcem”) a na devět měsíců jí bude znemožněno tvořit kvalitní potomky.

2. Posledními přeživšími je 5 žen a 1 muž. Pokud chtějí obnovit populaci, muž se vyspí se všemi ženami a udělá vše pro to, aby se jeho genetická informace rozšířila. Jednoduše nemá co ztratit. A až ženy porodí, může šukat a šukat a šukat dále a zalidňovat zemi.

Proto jsou ženy při výběru sexuálních partnerů opatrnější a muži rozsévají co mohou. Jde o něco, co máme zakódované z dob kdy ještě nebyly kondomy a antikoncepce (a alimenty). Pro muže početí dítěte neznamená žádnou fyzikální změnu, žena po porodu tloustne, každé další dítě zvyšuje rizika při porodu atd.

Hodnota na sexuálním trhu se nedá ukecat

Je jedno jak moc se lehčí holky budou snažit přemlouvat ostatní aby je brali jako někoho, koho si chce každý dobrý muž (čti muž s vysokou hodnotou na sexuálním trhu, neboli alfa samec) vzít. Stejně tak muži, kteří tráví doma večery s rukou v kalhotách a s fotkou svojí ex-přítelkyně na displeji, se nemohou dožadovat toho, aby jejich hodnota na sexuálním trhu byla vyšší. Fakta jsou fakta, biologie je biologie a žádný článek v Cosmopolitanu nebo Ona dnes na tom nic nezmění.

alfa samecmužisexsexuální trhšukáníženy

Neo • 25.9.2015


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *