Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Co ženy chtějí podle Viktorie Besó

Sdílej

Zdálo by se, že ženy nemají opravdu ani nejmenší tušení jakého muže vlastně chtějí a nechávají se ničit články v kvokajících časopisech, ale občas člověk narazí i na velmi světlou výjimku.

Viktorie Besó: “Až budu mít chlapečka, vychovám z něj chlapa”

Dovolím si zde uvést odkaz na článek bloggerky Viktorie Besó “Až budu mít chlapečka, vychovám z něj chlapa“. Vybral jsem z něj pro vás ty nejlepší kousky:

Pánové, neposlouchejte nás, když chceme, abyste se dojímali, abyste byli stále něžní, zahrnovali nás jen a pouze laskavostí, byli „hodní“ čtyřiadvacet hodin denně, sledovali s námi romantické filmy a nosili růžová trička. My to totiž vlastně nechceme. Jenom vás tak zkoušíme, zda to vydržíte a zachováte si mužnou tvář.

Viktorie tu v podstatě popisuje princip shit-testu.

Ano, chceme, abyste nám pomáhali v domácnosti, vynesený koš nebo vyklizená myčka nás potěší, ale pohled na chlapa, jak věší v zástěrce na sušák moje podprsenky a kalhotky mě zrovna nerajcuje, stejně tak, jako se já nehodlám pouštět do čištění sifonu pod dřezem.

Viktorie uznává mužské a ženské role, což je v poslední době stále více bráno jako “sexismus” a “zpátečnické myšlení”.

Vy se nám mnohdy snažíte vyhovět, jste našimi požadavky zmatení a plníte nám to, o čem před vámi neustále mluvíme, a nechápete, proč se nám nelíbí to, protože děláte, co jsme po vás chtěly. Jenomže my to v podstatě nechtěly.

…aneb denní chleba beta samce.

Neptejte se žen na to, co chtějí

Viktorie to popsala naprosto přesně. Článek sice nezachází do takových podrobností, které uvádím na tomto blogu, ale základní myšlenka je stejná: pokud chcete uspokojit svoji přítelkyni, neptejte se jí JAK. Neptejte se co ženy chtějí. Je to naprostá ztráta času. Nefunguje to. Jsme nepoučitelní a furt to zkoušíme a vždycky si na tom akorát rozbijeme hubu. Tím, že se vůbec ptáme na to “Jak se máme chovat” ukazujeme hned zkraje to, že jsme sami sebou nejistí ňoumové.

Neptejte se, jednejte. Holky vám nikdy do očí neřeknou co chtějí. Ne proto že by nechtěly, ony to v drtivé většině neumí verbálně vyjádřit, akorát opakují to, co si někde přečetly nebo slyšely od kamarádky, která si to někde přečetla nebo slyšela od kamarádky atd. Když dáte na svoje instinkty, aspoň si pak nebudete připadat jako idiot co mu chybí vlastní názor.

Na závěr poslední úryvek z článku Viktorie, který vám poskytuje univerzální odpověď na to, co ženy chtějí.

Přesto, že po vás chceme pořád něco, ve finále chceme jenom jedno. Chovejte se jako muž. Nikoliv jako hrubián, šovinista, prasák nebo ignorant, ani jako primadona, bolestínek nebo chudáček. Prostě jako muž.

alfa samecbačkorabeta samecchlapchlapákchlapečekco ženy chtějíviktorie besó

Neo • 28.9.2015


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *