Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Jak zjistit co ženy chtějí?

Sdílej

Pokud se ženy zeptáte, jakého muže chce, většina vám odpoví: milého, pěkného, co by mě měl rád a byl to romantik. Když se pak ale takový muž naskytne, po týdne to ženu začne nudit a zahne mu s motorkářem, co u ní jednoho večera prudce zabrzdil a nahodil ji vodou z kaluže. Největší chybou, kterou můžete jako novic na poli lásky udělat, je zeptat se ženy co chce. Proč ženy neví co chtějí?

Emoce, emoce, emoce

Muži jsou ovládáni logickým uvažováním, ženy emocemi. Je to jako vždy dané biologickou rolí ve společnosti: muži při výchově dětí vnášejí do jejich života řád a logiku, ženy jim dávají lásku a porozumění. Tak se z dítěte stane plnohodnotný člověk.

Ženy mají obrovské potíže verbalizovat svoje pocity, protože ty s nimi cloumají jako rozbouřené moře s bárkou. Proto většinou používají klišé o hodném klukovi, co by byl romantik a měl je rád. Proto je většina romantických filmů s citlivými romantickými hrdiny psaná beta samci a ženami – dobře se to prodává, protože ženy si myslí že přesně tohle chtějí.

Ženy chtějí v první řadě emoce. Nejlépe na střídačku pozitivní a negativní. Což jim nebude dopřáno s hodným beta ňoumou, nýbrž jedině s alfa samcem.

Neposlouchejte co žena říká, pozorujte jak se chová

Je celkem jedno jestli vám holka řekne, že jste ošklivý, že s vámi spát nebude nebo že to pivo určitě nevypijete na ex. Povětšinou jsou to shit testy a utvrzování si svojí pozice.  Dávejte si naopak pozor na následující chování:

  • upravuje se – čechrá si vlasy, narovnává si náramek na ruce, dotýká se náušnic apod.
  • směje se vašim vtipům
  • dotýká se vás – tím myslím například i žertovné bouchnutí do ramene když si z ní nemilosrdně utahujete
  • oční kontakt – i když se na ni nedíváte, cítíte, že se na vás dívá ona a když mluvíte, snaží se vám dívat do očí, aby bylo vidět že vás poslouchá

Pokud vás častuje těmito znaky, je jasné že o vás má zájem nebo minimálně jste pro ni nějakým způsobem zajímavý. A je jedno že vám před minutou řekla, že by nikdy nemohla být s nikým, kdo kouří / mluví sprostě / není vysoký. Ženy nejsou schopné ovládat své emoce a proto se je snaží aspoň zahalit říkáním věcí, které nejsou pravda nebo jsou zcela nepodstatné. Jejich řeč těla je ale vždycky zradí. Mějte proto oči na stopkách.

Opakem lásky není nenávist

A pozor: pokud vám holka řekne, že vás nenávidí, jste velmi blízko k její lásce. Opakem lásky totiž není nenávist, nýbrž lhostejnost. Pokud vám holka neodepisuje, nesnaží se vás vytočit, nebo dělá že neexistujete, jste od sexu s ní dál než trpaslík od hraní v NBA.

Proto si pamatujte, že ženy od vás chtějí emoce. Chtějí od vás zklamání a radost a strach a bezpečí a extázi a překvapení a tajemství a aby při sexu konečně nemuseli myslet na toho úspěšného podnikatele co je pustil před dvěma měsíci k vodě. Tak jim to dopřejte!

alfaalfa samecco ženy chtějíemoceláskanenávistřeč tělatouhaženy

Neo • 28.9.2015


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *