Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Jaromír Jágr – alfa samec #3

Sdílej

Jaromír Jágr je bezesporu jednou z největších postav českého sportu a vůbec sportu jako takového. I ve svých 43 letech předčí svou pílí a talentem mnohé své spoluhráče v národním týmu. Je miláčkem novinářů a miláčkem žen. Jaké jsou hlavní vlastnosti, které z něj dělají super alfa samce?

Jaromír Jágr se s tím nepáře

Nedávno Jaromír Jágr rozvířil vlny bulvárního tisku tím, že se vyspal s osmnáctiletou modelkou, která si udělala postkoitální selfíčko a vyhrožovala mu, že pokud nedostane 2 000 $, objeví se tato fotka na internetu:

CPWkPW0WUAEgD78

Jágr na to odpověděl jedinou větou: “I don’t care.” (“Je mi to jedno.”) Neexistuje lepší příklad na to, jak reagovat na podobné blbosti. Jágr neplatil (i když by mu to asi díru ve financích neudělalo), ani nepořádal tiskové konference kde by si sypal popel na hlavu a omlouval se bůhvíkomu. Věděl totiž, že nemá proč se omlouvat a že je jeho věc s kým spí. Jako všeobecně respektovaná osoba (čti “alfa samec”) nemá žádný důvod ohýbat záda před bulvárními novináři ani osmnáctiletou dávačkou (zmíněná dívka na fotografii v době pořízení chodila s hokejistou Dominikem Rudlem).

Jaromír Jágr je lídr všech lídrů

Jágr na ledě vymýšlí gólové příležitosti, střílí góly a rozhoduje zápasy. Jeho obrovským alfa faktorem je ale vůdcovství, které předvádí i mimo hokejové kluziště.

Když česká reprezentace na mistrovství světa 2010 ostudně prohrála s Norskem, Jágr si v rozhovoru nebral servítky a reagoval na nedostatek posil z NHL po svém: “Já se znova vrátím k tomu, jaký byli borci Dopita, Patera, Procházka, Výborný, Ručinský, Kaberleové. Kolik měli šampionátů a nikdo je nemusel přemlouvat. Nebo Reichel. Těm by ti mladí hráči měli líbat prdel.” I tato plamenná řeč otřásla mediálním světem a pomohla nakopnout český národní tým, který si nakonec z pozice totálního outsidera dokráčel až ke zlatu.

Když česká reprezentace vyhrála na následujícím mistrovství nad Slovenskem 3:2, Jágr vesele prohlašoval že Česko “hraje jak Barcelona”.

Jágr ví, kdy jde politická korektnost stranou a kdy je třeba pokárat a pochválit.

S Jaromírem Jágrem je prča

Jaromír Jágr je zábavný. Je miláčkem novinářů, kterým zásadně tyká. On totiž tyká každému. A lidé to od něj berou, protože ho respektují.

A pozor: Jágr není zábavný jako klaun. Lidé se nesmějí jemu, smějí se s ním.

0:24 “Ty taky třeba nemáš každej den dobrej rozhovor, je to tak?”

“Přijď zejtra zase!”

Učte se od Jaromíra Jágra

Nechte se Jágrem inspirovat v jeho přirozenosti a politické nekorektnosti. Neomlouvejte se za situace, které si nevyžadují omluvu – řekněte “je mi to jedno” a nechte ostatní ať se vztekají. Nebojte se říct co si myslíte i když je to politicky nekorektní. Žijeme v přehnaně politicky korektní době, kdy je skoro zakázáno říct “cikán ukradl kolo” i když cikán ukradne kolo. Pravda je pravda a nikdo se na vás za ni nemá právo zlobit.

Zdroj obrázku: flickr – IMG_4555, autor – Lisa Gansky

aféraalfaalfa samecjágrjaromír jágrje mi to jednopolitická korektnostskandál

Neo • 7.10.2015


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *