Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Je lepší monogamie nebo polygamie?

Sdílej

Poslední dobou se čím dál častěji objevují příběhy ze života lidí ze západního světa, kteří se rozhodli žít polygamně. Většinou je to kombinace “muž – muž – žena”, tedy přesněji řečeno “beta samec – beta samec – feministka”. Na opačný případ soužití, tedy “žena – žena – muž” jsem zatím v médiích nenarazil (pokud vy ano, budu rád když umístíte odkaz do komentářů). Myslím že je to proto, že by muž byl okamžitě označen médii zmanipulovanou společností za tyrana a manipulátora a jeho přítelkyně za ubohé nic nechápající husičky. Naštěstí www.problemysholkama.cz nemá žádného sponzora ani hlavu hluboko zaraženou do análního otvoru a proto vám může publikovat pravdu, která funguje v souladu s biologickými a psychologickými rozdíly mezi ženami a muži.

Polygamie u žen jako lék na vaše beta samectví

Na sociálních sítích (www.quora.com) lze najít i takovéto perly (přeloženo z angličtiny):

Co byste dělali kdyby vaše partnerka chtěla být v polygamním vztahu?

Moje holka navštívila minulý týden festival. Odnesla si z něj dle svých slov “(sexuální) zážitek který ji otevřel oči” s cizím mužem. Nyní se rozhodla že se mnou chce být v polygamním vztahu.

Náš vztah je unikátní v tom že máme navzájem povoleno experimentování, např. vztah na jednu noc se stejným pohlavím. Tohle mi přijde ale trochu přes čáru…

Pokud se někdy dostanete do podobné situace, připomeňte si jak reagovat na nevěrubalit kufry a připravit si kopačky s pořádně ostrými hroty jako dárek pro pozadí své přítelkyně. A nejen že mu zahnula, ještě mu bezostyšně nabídla aby ji sdílel s jiným mužem. Pro muže, kteří takovéto ponížení snesou a ještě se nad ním dlouho zamýšlí, existuje jediné označení: beta samci. Polygamie u žen nefunguje, protože je to v podstatě skládání si ideálního partnera z více partnerů. Něco jí u toho jejího chybí, tak si to jde nahradit jinde, ale zároveň nechce přijít o Lojzovu přízeň, dárky a komplimenty (tím vším beta samec nikdy nešetří i když by ve vlastním zájmu měl).

Muž polygamii u ženy nepřekousne

snow-1120549_1280Jak již bylo řečeno, polygamie u ženy znamená vaši osobní prohru. Znamená to že pro ni nejste dost dobrý. Mužské ego je příliš velké na to, aby tohle přeneslo přes srdce. Hodně mužů horko těžko přenese přes srdce že jsou jejich ex-partnerky obšťastňovány jinými partnery. A to i několik let po tom co vztah skončil. Z tohoto důvodu (pokud se vám nescvrkla varlata a sebedůvěra na velikost hrášku) to prostě nemůžete dopustit. Odpovězte na tohle obrovské varovné znamení pro váš vztah buď důrazným “NE!” nebo rozchodem. A hlavně na sobě začněte pořádně pracovat. Tato nabídka k rozšíření vašeho vztahu totiž znamená jen jediné: jste beta až to do očí bije.

Polygamie u mužů aneb proč je pro muže monogamie těžká

Dlouho jsem se zamýšlel, jestli by polygamní vztah mohl fungovat alespoň pro muže. Muži jsou koneckonců polygamní stvoření, která jsou naprogramována k rozsévání semene kdekoliv je napadne.  Po dlouhém bádání jsem došel k závěru, že jak kdy.

Kdy to funguje: Na mých toulkách po Evropě jsem poznal v Berlíně jednoho alfa samce, který se mi svěřil že k němu na byt docházejí dvě pexels-photo-89873slečny, které o sobě navzájem ví. Řekl mi že s nimi rád tráví čas, ale že když začne jedna nebo druhá dělat scény, tak je vykopne z bytu. Když jsem se ho zeptal, jestli to těm holkám vyhovuje, odpověděl mi “ony se vždycky vrátí”. Tohle je v podstatě ženská sexualita v kostce. Mějte ji rád, travte s ní čas, ale zároveň k ní buďte upřímný o svých plánech a nebojte se ji zarazit v momentě kdy bude dělat scény a ona vás nikdy neopustí. Ženy milují, když si přízeň alfa samce musí zasloužit (u boje se sokyní v lásce to platí dvojnásob).

Kdy to nefunguje: Možná vás překvapí co teď napíšu, ale pokud už jste se rozhodli pro trvalý svazek (ať už závazné chození s někým nebo manželství), tak to fungovat nebude. Za prvé podmínku o polygamii byste museli říct hned na začátku při definování vztahu a nějakým způsobem zařídit aby to bylo jenom z vaší strany. Za druhé je pravděpodobné, že nemáte peníze na provozování domácnosti se dvěma ženami. Za třetí, pokud máte děti, tak je pro ně vždy lepší mít jednoho otce a jednu matku.

V manželství zůstaňte na 99% monogamní

V manželství začnete po čase cítit, že už nemůžete vydržet spát se stejnou ženou stále dokola. Začnete se cítit frustrovaný a nešťastný. Navrhněte jí trojku ve složení žena žena muž (nikdy ne MMŽ). Pokud odmítne, zbývá vám buď být nešťastný nebo ji diskrétně podvést.

Vyberte si sami.

alfa samecbeta samecmonogamiemužipolygamiesexualitatrojkaženy

Neo • 30.8.2016


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *