Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

Proč mě holky nechtějí? Je to otázka respektu.

Sdílej

Pokud jste se po útrapách s opačným pohlavím sami sebe někdy zeptali “proč mě holky nechtějí”, “jak to že všichni kromě mě mají sex” nebo “proč se mnou žádná holka nechce zůstat”, tento článek vám zásadním způsobem může pomoct vyřešit vaše problémy.

Jak se dělí muži podle vyváženosti respektu

Vaším největším problémem bude zřejmě nevyváženost respektu mezi vámi a vaším objektem touhy nebo ženami jako takovými. Správný muž (alfa samec) respektuje zároveň sebe i ženy. Beta samci buď respektují ženy, ale nemají v úctě sami sebe, nebo respektují pouze sebe, ale zároveň cítí k ženám despekt.

Ňouma – nerespektuje sebe, respektuje ženy

Nejčastějším typem beta samce je ňouma. Pokud se neustále snažíte přesvědčit ženy o tom, že jste dobrý člověk, platíte za ně kávu, pomáháte jim zadarmo se školou, pokud jste ještě holku nikdy neposlali někam i když se k vám chovala hrozně, poté jste beta samec – ňouma. Beta samec ňouma vyznává k ženám respekt i v momentě kdy si ho nezaslouží a nemá páteř se vzepřít, když ho žena uráží, nebo ho prachsprostě využívá. On totiž nikdy nepřestává věřit tomu, že ženy nakonec ocení jeho “snahu” a vyspí se s ním. Pro neustálé podlézání holkám zapomněl vážit si sám sebe. Většinou umírá na infarkt, když přistihne svoji ošklivou ženu (která s ním byla kvůli materiálnímu zajištění) s někým jiným.

Hajzl – respektuje sebe, nerespektuje ženy

Méně častým, ale rozhodně ne vzácným druhem beta samce je hajzl. Určitě někoho takového znáte, možná jím dokonce i jste – chová se k ženám hrubě až vulgárně, každý týden má jinou, popřípadě neustále podvádí svoji přítelkyni, ženám se posmívá a říká o nich, že jsou dobré jenom na sex a na vaření. Přítelkyně ho nakonec opustí, protože potřebuje aspoň trochu lásky a respektu, kterou z beta samce hajzla nikdy nedostane. Beta samec hajzl si žen neváží za nic, vidí v nich pouze prostředek k ukojení jeho sexuálních potřeb. Je vyhledávaným partnerem na sex, nikoliv však na delší vztah, nedejbože potom sňatek. Zpravidla umírá sám na pohlavní chorobu.

Alfa samec – respektuje sebe, respektuje ženy když si to zaslouží

Třetím typem muže je alfa samec. Alfa samec zná svoji cenu. Ví, že být mužem má svoje výhody a nevýhody a stejně tak to chápe i u žen. Bere ženy takové jaké jsou, se všemi jejich vrtochy, ale i s jejich talenty. Bere ženy především jako lidi, chápe jejich potřeby a chápe to, že jsou občas odlišné od jeho mužských potřeb. Pokud se ho nějaká žena snaží zmanipulovat do něčeho, co nechce dělat, nedělá to. Je imunní proti citovému vydírání a proti scénám. Až na výjimky se nestýká se ženami, se kterými nehodlá spát, v kamarádství drží basu s muži. Bere vztah se ženou jako výhodný obchod, do kterého sice investuje, zároveň si z něj ale nebojí brát. Umírá obklopen milující rodinou, navždy vzpomínán a dáván za příklad budoucím generacím.

Jak to máte s respektem vy?

Nyní už víte, proč s vámi holky nechtějí spát nebo s vámi zůstat déle než na jednu noc. Pokud jste se poznali v jednom ze dvou typů beta samce, přehodnoťte svůj pohled na vztahy a na ženy. Pracujte na sobě, narovnejte svoji páteř, respektujte sami sebe a nenechte se sebou orat. Zároveň si važte i žen za to, že jsou krásné, že se o nás starají, že nás porodily, že vnášejí do tohoto světa něhu a lásku a že nás inspirují k tomu být tou nejlepší verzí nás samých.

alfa samecatraktivitabeta samechajzlňoumapřátelstvírespektsex

Neo • 13.4.2017


Předchozí článek

Další článek

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *