Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

2

Co žena myslí, když říká…

Sdílej

Ženy občas říkají věci jinak, než je cítí. Občas proto, aby nezranily city beta samce a aby neztratily jeho bezplatnou pozornost, někdy používají klamné výroky jako prostředek manipulace. Níže naleznete jedny z nejčastějších frází, které ženy často používají a které se dají logicky vysvětlit jinak, než je chápe většina mužů.

 • “Ale sex s tebou mít nebudu.” (“Chci s tebou mít sex, ale nechci aby to vypadalo že jsem děvka.”) Pokud tohle uslyšíte, jste sexu naopak velmi blízko. Znamená to, že žena o sexu s vámi přemýšlí, představuje si ho, ale nechce před vámi vypadat jako lehká děva. Proto se ubírá k této taktice – i kdybyste potom sex měli, ona bude ta, která se tomu zuby nehty bránila a jako taková nemůže být považována za dávačku. Slovně reagujte na tuto poznámku se samozřejmostí: “S tím jsem samozřejmě počítal, jsi děvče ze slušné rodiny,” ale chovejte se nadále tak, jako kdybyste tu poznámku neslyšeli.
 • “Jsi fakt super kamarád.” (“Nechci přijít o někoho, kdo mi splní první poslední, ale sex s tebou mít rozhodně nebudu.”) Tohle nechce slyšet žádný muž. Kdykoliv žena zmiňuje jak moc si cení vašeho přátelství, hrajete v jejím světě pouze roli asexuálního eunucha, kterému sice může kdykoliv zavolat a vylít si u něj srdíčko, ale to je tak celé.
 • “Nesnáším macho muže.” (“Byla jsem zamilovaná do hajzla, který mi zlomil srdce a já od té doby hledám jiného hajzla, do kterého bych se zamilovala znovu.”) Každá holka se vám bude dušovat, že nemá ráda chlapáky, tzv. macho muže. Jenže ženy vyhledávají právě chlapáky a macho muže, aby je mohly měnit k lepšímu a vyvolávat u nich city. Ženy potřebují v muži vidět výzvu a beta samec pro ně v této oblasti žádnou výzvou není.
 • “Nepotřebuji vypadat tak jak to diktuje společnost.” (“Jsem líná na to cvičit / malovat se / holit si podpaží / pěkně se oblékat, ale je pro mě pohodlnější říkat, že za to může společnost.”) Tohle je v podstatě mantra ve vztazích neúspěšných, nevdaných, životem zklamaných žen. Nikdy nepochopily, že muži mají rádi nejenom vnitřek, ale hlavně zevnějšek.
 • “K narozeninám bych chtěla 20 růží a plyšáka.” (“Chci se přesvědčit, jestli posloucháš na slovo jako pejsek a koupíš mi přesně to co ti řeknu.”) Klasický shit test. Udělejte to co říká a dokážete jí akorát, že s vyhlídkou na sex uděláte cokoliv o co vás požádá. Kupte jí pytel rýže ve slevě a o týden později ji jen tak mimochodem pozvěte na večeři do luxusní restaurace. Nebuďte škrt, ale hrajte podle svých vlastních pravidel.
 • “Mám smůlu na chlapy.” (“Buď chodím s hajzly, kteří mě podvádí, nebo s trouby, kteří mě sexuálně neuspokojují. Alfa samci o mně nejeví zájem, protože nejsem dost hezká / mám ošklivý charakter / neumím vařit a jsem bordelářka / jsem feministka která bere muže jako něco podřadného”). Pokud je žena atraktivní svým zjevem a chováním, tak může mít smůlu na jednoho špatného přítele, ze kterého se po svatbě vyklube závislák na automatech. Pokud si ale donekonečna vybírá špatné partnery kvůli svojí nízké ceně na sexuálním trhu, je to jen a jen její vina, žádná smůla.
 • “Já vždycky vyhrávám.” / “Nikdy neprohrávám.” / “Jsem soutěživá.” (“Budu se s tebou hádat o každou hloupost. Budu se snažit neustále dokazovat že jsem lepší než ty. Množství shit testů, které na tebe hodlám naházet jsi ještě nezažil.”) Od takové ženy ruce pryč, tohle žádný normální muž nemá zapotřebí. Nenalhávejte si, že v partnerce potřebujete každý den vidět “výzvu” a že potřebujete ženu “zkrotit”. Věřte mi – po týdnu hádek a první sadě rozbitého nádobí vás to omrzí. Netrestejte se.
 • “Já děti nechci.” (“Chci mít děti, ale rozhodně ne s tebou.”)

 

alfabetaco si ženy myslíco ženy říkajíhajzlmužiňoumasexshit testženy

Neo • 14.4.2017


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. Jana 10.7.2018 - 10:51 Reply

  Moc hezky napsaný a hlavně pravdivý. Jana Kdo ten článek napsal?

 2. Vladimír 22.4.2017 - 13:49 Reply

  Kámo, dík moc za tvoje články! Myslím že si kur.a zasloužíš poklonu !

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *