Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

6

5 chyb, které děláte při psaní s holkama

Sdílej

Internet je plný zoufalých online konverzací. Beta samce bezpečně poznáte podle stylu, kterým se vyjadřuje po internetu. Pánové kupí jednu chybu za druhou a diví se, že jejich online dopisování vede akorát tak k celibátu. Pokud se poznáváte v následujících řádcích, kopněte se do koulí, propláchněte si obličej fackou a začněte znovu a lépe.

1. chyba: příliš dlouhé zprávy

Beta samci mají ve zvyku odpovídat na jednoduché otázky dlouhými zprávami, do kterých zakomponují spousty zbytečných informací. Kecy kecy kecy, bla bla bla a děvče se vás stejně ptalo jenom tak aby řeč nestála. Odpovídejte stručně a výstižně. Pokud podáte méně informací než holka potřebuje, začne se vás vyptávat, čímž v online konverzaci zaujmete správnou roli: tu dominantní.

Špatně: // cos dneska delal, // Ráno jsem vstal, vyčistil si zuby a šel do práce. V práci jsem se hrozně pohádal s Petrem (to je náš markeťák), takže jsem měl celý den blbou náladu. 🙁 Pak jsem se ale bavil s Luckou (jenom kamarádka 😉 ), takže se mi nálada zlepšila. A cos dělala ty?

Správně: // cos dneska delal, // spoustu věcí

2. chyba: smajlíky

Emotikony mají za úkol vysvětlit, jak danou větu myslíte, popřípadě jak se zrovna cítíte. Alfa samec nemá potřebu dávat ženě najevo, jak danou větu myslel, dvojsmyslnost nechává hrát ve svůj prospěch. A jeho city si žena musí zasloužit, nemůže jí je takto hloupou formou servírovat. Smajlíky přenechte ženám a teenagerům.

Špatně: // dneska jsem si na sebe normalne vylila caj 😀 , // Jeee, chudáčku 🙁 Doufám že nebyl moc horkej 😛 

Správně: // dneska jsem si na sebe normalne vylila caj 😀 , // ty neudržíš čaj??

3. chyba: dožadování se odpovědi

Beta samec nemá nic lepšího na práci, než žmoulat v ruce telefon a sledovat, jestli mu náhodou někdo nenapsal. Je nervózní, pokud mu slečna neodpovídá déle než minutu, protože se bojí, že napsal něco nevhodného nebo že ztratil její zájem a že už mu nikdy nenapíše. Tohle je jeden z oblíbených ženských shit testů – odmlčet se a pobaveně sledovat, jak se beta ponižuje.

Špatně: 21:30: // a ses hezkej? 😉 , 21:30: // pošlu ti fotku jestli chceš 😉 , 21:31: // chceš?, 21:32: // haló, jsi tam ještě?, 21:33: // jsi tam?, 21:35: // doufám žes to nevzala tak, že ti pošlu fotku penisu… Já jsem myslel fotku obličeje samozřejmě!!!! 🙁 , 21:40: // jsi tam???

Správně: 21:30: // a ses hezkej? 😉 , 21:35: // hezčí než moje mama, 21:35: // 😀 co tim myslis??, 21:37: // jsi tam?, 21:39: // halo? 🙂

4. chyba: komplimenty

Alfa samec s online komplimenty (i s těmi v reálném světě) šetří. Ví, že zatáhnout břicho, vyfotit se z nejlepšího úhlu, schovat problematické partie a poté prohnat obrázek filtrem je denním chlebem internetových všemi obdivovaných “bohyň”. Není nic zoufalejšího, než fotka holky v plavkách a pod ní sloupec beta samčích popěvků.

Špatně: // jééé, moc ti to sluší! :-* , // díky Tome, jsi super kamos! :-*

Správně: // hej, co je za tebou na té fotce za auto? to je AMG-T?, // nevim 🙁 Tome, na te fotce jsem prece dulezitejsi ja 😉 , // ne, to bude asi SLC, dik

5. chyba: odpovídání na pitomosti

Čas alfa samce má cenu zlata. Pokud vidí, že se slečna na druhé straně Wi-Fi připojení hodlá dožadovat jeho pozornosti pouze proto, aby zahnala nudu, nereaguje. Naopak beta samec bere jakoukoliv zprávu od ženy jako úspěch. Jeho čas totiž nemá žádnou cenu a může ho proto klidně obětovat plkání o nepodstatných věcech.

Špatně: 21:30: // koupila jsem si super svetr, 21:30: // fakt??? jakou barvu?, 21:32: // zelenou, 21:32: // určitě ti sluší, ty vypadáš dobře ve všem 😉 , 21:38: // dik, 21:38: // někdy můžem jít na nákupy spolu, 22:15: // ty už jsi šla spát? tak dobrou 🙁 

Správně: 21:30: // koupila jsem si super svetr, 21:52: // tebe to nezajima???!, 22:02: // ne, co děláš v pondělí?

Závěrem

Neberte prosím konverzace označené jako “správné” příliš dogmaticky. Nemusíte být přehnaně tajemný, ani největší drsňák. Účelem není ženu ponížit, ani být na ni bezdůvodně ošklivý. Zůstaňte ale věrný sám sobě. Pokud vás konverzace nestimuluje a nic vám nepřináší, nepokračujte v ní. Nechovejte se infantilně, nebuďte otrokem žen, které kdykoliv zapnou Facebook, vyskočí jim 10 zpráv, 100 lajků a 150 žádostí o přátelství. Pokud otevřete oči, zjistíte, že ženy si kolem sebe rády udržují okruh zoufalců a že není nic horšího než být  jedním z nich.

5 chybalfa samecbeta samecfacebookholkykonverzacesmajlíkyženy

Neo • 26.4.2017


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. Co dělat když s vámi holka zruší schůzku - Problémy s holkama
 2. MSS 9.10.2018 - 20:03 Reply

  Ohromně se bavím, a vcelku to sedí, díky Neo!

 3. Dominik 27.7.2018 - 23:07 Reply

  Zdar
  Kde bereš podklady k takovým článkům? To jsi z podobných zlozvyků vyrostl nebo získáváš informace odjinud?
  Taky bych rád věděl, jak se dá podobné chování naučit a uchovat. Nejde mi o psaní na sociálních sítích. Toho se dá vyvarovat. Ale jsou situace jinde, kde si člověk chování nevycucá z prstu (konflikty s partnerkou nebo jiným mužem). Dá se nějak/někde natrénovat chování alfa nebo jedině cestou pokus/omyl?

  • Neo 28.7.2018 - 6:17 Reply

   Ahoj Dominiku,

   Spousta rad a znalosti je na zahranicnich strankach.Treba heartiste.wordpress.com (kdyz clovek prekousne politicke clanky) nebo hlavne SolveMyGirlsProblems, to je blog, ktery by si mel precist kazdy muz.
   Z podobnych zlozvyku jsem vyrostl, nyni se jen bavim kdyz ty zlozvyky vidim u svych pratel, kteri ovsem svoje chovani zmenit nechteji.
   Alfa chovani je jenom dusledek zivotniho stylu alfa samce. A tim nemyslim sportovni auta a drahe hodinky. Nejdrive je treba na sobe zapracovat. Odvaha, cilevedomost, porozumeni rozdilu mezi muzi a zenami. Neopakovat predchozi nezdary, poucit se ze svych chyb. Bez pokusu omylu to bohuzel nejde. Vsechno co v zivote za neco stoji je vykoupeno krvi, potem a slzami. Drtiva vetsina lidi si vybira lehkou cestu. Pokud se chces stat alfou, precti si tento blog, ty US blogy co jsem zminil predtim a zacni postupne aplikovat tyto znalosti do praxe. V momente, kdy jsem tohle pred 6 lety zacal delat ja, se muj zivot dost zasadne otocil k lepsimu.

   Hodne stesti.

 4. Anonym 26.6.2018 - 17:54 Reply

  Ty zprávy jsou spíš obráceně

  • Neo 28.7.2018 - 6:18 Reply

   U muzu, kteri hledaji radu na tomto blogu, vetsinou ne.

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *