Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

1

Triky: proč u balení holek nefungují

Sdílej

Spousta blogů a youtube kanálů vám bude chtít pomoci ve sbalení vaší vysněné krásky nabízením rychlých instantních řešení, triků a návodů pro každou situaci. Většinou proto, aby vám posléze mohli prodat nějaký ebook nebo vytvořit další monetizované video. I váš Neo se dlouze zamyslel, jestli zde uvádět tipy a triky při balení a chování se v konkrétních situacích, ale poté si uvědomil, že vám to samo o sobě v podstatě v ničem zásadně nepomůže. Nemá cenu se učit piruety, napřed se musíte naučit bruslit a začít si to užívat.

Triky by neměly být základem

Triků je plný internet, zoufalců taky. Ano, holku sice můžete tzv. “negnout“, ale ona většinou pozná, že to děláte proto, že se ji snažíte dostat do postele. Ženy poznají když je balí někdo, kdo má životní styl který podporuje jeho sebevědomí (čti alfa samec), nebo někdo, kdo si přečetl pár triků na internetu a rozhodl se po půl flašce vína vyrazit do šantánu. Negování byste neměli používat proto, že je to zaručený nástroj k dostání ženy do postele. Negování žen by mělo být součástí vaší osobnosti. Muži, u kterých jsou ženy až na druhé koleji, negují přirozeně. Když víte, že díky pozici kterou jste si vybudoval s vámi chtějí spát devítky, nemáte problém říct osmičce, že se vám sice líbí její šaty, ale neladí jí k botám. A jelikož je vám jedno jak to ta osmička vezme, osmička s vámi najednou chce spát.

muž opírající se o rameno ženy, ta ho však ignoruje - triky zřejmě nezabírají

Dalším příkladem může být tzv. “push-pull technika“. Neměl byste být po chvíli konverzace odtažitý proto, že jste si někde přečetl, že máte být odtažitý. Bavení žen by vás mělo po chvilce omrzet samo od sebe zkrátka kvůli tomu, že si vážíte svého času. Měl byste mít rád sám sebe natolik, že budete chtít dát holce šanci, aby ona okouzlila vás.

Také veškeré hlášky jako “Věříte v lásku na první pohled, nebo mám kolem projít ještě jednou?” nebo “Promiňte, to jste mluvila na mě? Ne? Nevadí, můžete s tím začít klidně teď.” Eeeeh… Cokoliv co zní připraveně a takto debilně vám vyslouží pouze posměch. Šarm na ženy platí, ale ten pramení z pohotových, stručných a úderných reakcí, ne připravených překomplikovaných hlášek.

Brad Pitt nepotřebuje triky, buďte Brad Pitt

Brad Pitt nepotřebuje triky, Brad Pitt je totiž Brad Pitt. Šel si v životě za svým snem, stal se skvělým hercem, vypracoval svoje tělo do podoby řeckého boha, Brad Pitt se Bradem Pittem stal. Proto může spát s každou. Ne proto, že ví jak “negovat”. Brad Pitt stoprocentně nezná výraz “negovat” i když negování běžně denně používá. Místo čtení balících fint si Brad šel za svým snem. Můžete namítnout že Brad je slavný a má peníze a proto může spát s každou. Na což vám odpovím:

Kdo vám brání stát se slavným a vydělat peníze?

Jak balit holky bez triků

Pokud nejste úspěšný se ženami, pravděpodobně je to kvůli tomu, že nedosahujete svého potenciálu a víte to. Nic s tím neděláte a fňukáte že vás holky nechtějí. Za slovo “peníze” si můžete dosadit svůj cíl, slávu, kariéru apod.

Krok první: změňte to. Najděte si cíl a začněte na sobě makat. Jedno staré dobré rčení říká: “Vždycky ztratíš peníze honěním se za zájmem žen, nikdy neztratíš zájem žen honěním se za penězi.”

muž a žena podávající si ruce, vzájemně se na sebe smějí - šlo to i bez triků

Krok druhý: začněte mluvit s holkami. Spíš než na triky se soustřeďte na to, jak se cítíte. Pár základních pouček:

  • Samotná konverzace s holkami by pro vás měla být zábava.
  • Pro vážné konverzace máte kamarády, ženský náhled na věc využijte pro povznesení svojí nálady.
  • Buďte v konverzaci fér, ale na druhou stranu buďte imunní vůči manipulaci a citovému vydírání.
  • Pamatujte si, že nemusíte odpovědět na všechno, na co se vás dáma zeptá. Odpovídejte jenom pokud se vám chce odpovídat. Například pokud se vás zeptá “myslíš že jsem hezká,” zeptejte se sami sebe: “není to trošku debilní otázka”?
  • Nesnažte se zalíbit. Nesmějte se ze slušnosti. Nepřitakávejte neustále jako osel.
  • Vytvořte si svoje vlastní pravidla. Hrajte si.
  • Nedávejte city na potkání, ale až potom, co si je holka zaslouží.

Pokud jste dodržel všechna tato pravidla a jste jí sympatický, pravděpodobně vám to neřekne, ale dá vám to najevo. Jak poznáte, že se jí líbíte se dozvíte v jednom z příštích článků.

Vykašlete se na triky a trapné hlášky. Začněte na sobě pracovat. Ať z vás sálá vášeň! Ať je to, že na sobě na rozdíl od mamlasů v okolí pracujete, vaším největším balícím trikem! Ať je váš životní příběh vaší úspěšnou balící hláškou!

baleníhláškyholkyjak sbalit holkunefungujíšarmtrikyvtipženy

Neo • 16.11.2018


Předchozí článek

Další článek

Comments

  1. Strach z oslovení cizí holky - Problémy s holkama

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *