Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

2

Vzkaz od autora blogu

Sdílej

Nepsal jsem, měl jsem jiné starosti. Narodil se mi syn. Koupil jsem byt. Moje priority nebyly nastavené na pomáhání beta samcům stát se alfa samci. Nyní jsem zpět.

Dostal jsem od vás pár komentářů. Některé od lidí co chápou jak muži a ženy fungují, některé od lidí, co to nechápou. To je v pořádku. Prvotní šok je na místě. Články, které jsou na tomto blogu, jinde nenajdete, protože určité věci se dokonce i na internetu nesluší psát i když jsou pravdivé. Nekonstruktivní komentáře mažu. Tohle je blog, který má mužům (a v důsledku potom i jejich partnerkám) pomoct. Tohle není kýbl, do kterého si jakýkoliv frustrovaný beta nebo emancipovaná žena může plivnout.

Když jsem s blogem začínal, četli si ho mí kamarádi a říkali: “No jo Neo, ale jak z tohodle uděláš byznys? Jak to spojíš s affiliate programem? Nechceš psát články o sexu a prolinkovat to s reklamama na sexuální pomůcky? Co takhle online koučing za peníze?” A já na to řekl: “Ne.”

Tento blog byl od začátku nastaven jako srdcová záležitost. Tento blog je pro mě vykoupení za to, že kdysi dávno jeden blog pomohl mně mít normální vyrovnaný život. Pokud si přečtete tento blog a necháte se ovlivnit jeho myšlenkami, budete šťastnější a sebevědomější. Budete lepším mužem. Vaše partnerka vám bude chtít rozepnout poklopec a vyhudrovat pelikána.

Všichni youtubeři jsou motivováni penězi, všichni bloggeři, kteří se živí psaním jsou motivováni produkty, které musí prodat. JÁ. NE. Zvedá se mi z celé té odporné mašinerie kufr. Nikdo na internetu už se nesnaží psát pravdu, protože pravda většinou nezní tak atraktivně jako lež. Pravda bolí. Pokud si pravdu pustíme k tělu, tak je schopna v nás zbořit všechny mýty, které jsme si za ta léta manipulace okolím v sobě stihli vytvořit a slepě jim věřit.

Obklopují nás hesla a slogany. Nemám je rád, protože jsou to většinou nic neříkající klišé. Nemám rád heslo “pravda a láska zvítězí na lží a nenávistí,” protože mu nevěřím v jeho celku. Láska je zdiskreditované slovo, které se používá v reklamách. 14. února není svátek lásky, je to svátek pro beta samce, kterým se v hlavě honí “nezapomeň jí něco koupit, nebo budeš mít průser.” Řeknu vám jiné, méně populistické, méně debilní, ale za to o dost delší heslo, kterému bezmezně věřím:

Pohlédněte pravdě do očí. Přestaňte sobě a svému ulhanému okolí lhát. Začněte na sobě makat. Staňte se nejlepší verzí sebe sama. I když to bude bolet. I když vás vaše okolí bude neustále stahovat zpět k sobě do šedivého průměru. Ten sáček křupek vás nespasí. Poplácání po ramenou a litování se, že váš život je těžký, vás též nespasí. Ani tento blog vás nespasí. Jediný, kdo je schopen vás spasit, jste vy. Kopněte se do zadku, dejte si dvacet kliků a pojďte budovat svůj život.

Tohle je restart blogu problemysholkama.cz. Hledám inspiraci pro další články. Napište mi do komentáře, co vás momentálně v životě jako muže trápí.

Neo

blogkomentářemotivacemýtysloganyyoutubeři

Neo • 30.5.2020


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. Martin 2.8.2020 - 18:54 Reply

  Zdar Neo,
  po přečtení celého tvého blogu musím hluboce smeknout, respekt. Hodně věcí na který tady narážíš, problémy ve vztazích obecně a to jak spousta lidí (ne)funguje je podle mě z velké části daný tím zkurveným blahobytem ve kterým žijem. Lidi potlačují svojí přirozenost a vymýšlí kraviny a pak se diví. Jen tak dál, ono se to všechno vrátí.
  S tím jak být alfa dost souvisí výchova rodičů. Jak jsem zjistil během posledních několika měsíců, z knížek a z doslechu, tak dost lidí je hodně ovlivňovaných rodičema i v pozdějším věku a nemusí to být vůbec vidět a ani si to nikdo nemusí vůbec uvědomovat. Myslím že to je docela zajímavý téma na článek, když hledáš inspiraci. Jak rodiče výchovou negativně ovlivňují vývoj alfy. Co myslíš?

  Ať se daří.
  Martin

  • Neo 6.4.2021 - 19:42 Reply

   Ahoj Martine, díky za komentář a za nápad na článek. Velmi správná analýza. Absence alfa samců je způsobena mnohem vyšší rozvodovostí a také uťáplostí otců. Pokud kluk v pubertě nemá mužský vzor, učí se od mužů z pop kultury a tam to jde s alfa vzory od desíti k pěti (v zatím poslední Bondovce hlavní hrdina odmítne zabít záporáka a odchází ruku v ruce se svojí novou přítulkyní k západu slunce; když si to člověk srovná s bondovkami s Connerym, tak je mu smutno). Dochází tak geometrickou řadou k pussyfikaci mužského pokolení. Řekl bych ale, že karta se začíná pomalu obracet. Ať se daří!

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *