Problémy s holkama

Jak se stát mužem kterého chce každá.

4

Co dělat když s vámi holka zruší schůzku

Sdílej

Ten příběh zná snad každý: chlapec má zájem o dívku, chlapec se osmělí a zeptá se dívky jestli s ním půjde na schůzku, dívka souhlasí, chlapec se raduje a začne se den dopředu chystat, dívka mu hodinu před schůzkou napíše, že jí do toho bohužel něco vlezlo, chlapec je poté velmi smutný. Pokud jste se v příběhu chlapce poznali, pak je tento článek určený právě vám.

Proč holky ruší schůzky

Existují dvě možnosti proč s vámi holka zruší schůzku na poslední chvíli:

 1. Má legitimní důvod – opravdu si zrovna zlomila nohu, opravdu zrovna onemocněla, nebo jí opravdu zrovna praskla voda. Pokud se schůzkou s vámi počítala a setkat se chce, tak bude znít po telefonu nebo přes messenger velmi omluvně a navrhne vám náhradní termín.
 2. Jste beta samec – pokud vaši schůzku zrušila, protože se “necítí dobře”, popřípadě jí do toho “něco vlezlo”, nebo se “musí učit, protože má zítra důležitý test”, zkrátka pokud její důvod zní spíše jako výmluva, pravděpodobně se ze schůzky s vámi chce vykroutit bez toho aby zranila vaše city. Proč tohle holky dělají? Jak již bylo na tomto blogu psáno v článku 5 chyb, které děláte při psaní s holkama, ženy si kolem sebe rády udržují okruh zoufalců (čti “beta samců”). A udržují si ho tak, že beta samce neustále nenápadně odmítají, ale stále je přitom drží v naději. “To je jedno, že to teď zrušila, vždyť souhlasila se mnou jít ven, to znamená že mi chce určitě vyfajčit bambitku,” říká si beta samec, zatímco děvče si zatím píše s někým, o koho má opravdu zájem. A destruktivní cyklus dvoření se a odmítání může začít. Někteří beta samci si nechají zrušit schůzku třeba pětkrát, než jim dojde, že děvče z nich akorát mámilo komplimenty a zvyšovalo si na nich sebevědomí. A dokonce i potom neváhají dávat lajky na Facebooku a posílat cukrbliky.

Jak se proti zrušení schůzky bránit

Proces námluv mezi mužem a ženou je taktická bitva. Beta samec jde do boje bez plánu a jedná na emoční bázi. Vyzkoušejte proto níže popsané taktiky.

Nebuďte automaticky dostupný

Pokud si s dámou domlouváte schůzku, nevybafněte na ni okamžitě, že máte čas kdykoliv a že se s ní setkáte kdekoliv. Není sexy mít prázdný diář nebo odsunout všechno na vedlejší kolej kvůli času, který vyhovuje vašemu objektu zájmu. Rande by pro vás nemělo být tou nejdůležitější věcí na světě (protože rozhodně není) a děvče by si to mělo hned na začátku uvědomit. Zůstaňte proto zaměstnaný svými koníčky, cíly a zájmy a berte schůzku jenom jako povyražení. Budete pro slečnu vypadat mnohem atraktivněji a budete mít proto mnohem větší pravděpodobnost, že schůzku s vámi nezruší.

Mějte více želízek v ohni

Říká se, že je nejlepší mít více želízek v ohni. V tomto případě tím autor blogu myslí více schůzek v záloze. Neberte to tak, že když jdete s nějakou holkou na rande, tak to automaticky znamená vztah nebo svatbu nebo lásku na celý život. Rande je výběrové řízení. Rande je test kompatibility. Je naprosto v pořádku mít více objektů zájmu a domluvit si s nimi schůzku klidně v ten samý týden. Zde má hodně beta samců morální problém. “Já nejsem takový typ kluka,” řekne beta samec. Ženy vám na tohle z vysoka kašlou, stejně tak muži, kteří je místo vás brousí. Tato výmluva vám slouží pouze jako berlička, která vám pomůže zmírnit bolest z odmítnutí. Pokud nechcete, aby před vámi holky utíkaly, tak se “takovým typem kluka” (čti “mužem, který má možnosti”) budete muset stát.

Mějte záložní plán

Zjistěte si, jestli náhodou někdo ten večer nepořádá party, nebo nejde do hospody a buďte připravený se připojit, kdyby vám náhodou děvče odřeklo na poslední chvíli. Není nic smutnějšího než beta samčí zpívání “All By Myself” a bubnování do polštářů ve svém osamělém pokoji, po tom co vás děvče odmítne.

Na zrušení schůzky reagujte s klidem

Pokud se děvče rozhodne s vámi zrušit schůzku, reagujte na to s ledovým klidem. Reagujte na to, jako kdyby s vámi někdo zrušil schůzku, na kterou jste ani nechtěl jít, protože vám někdo nabídnul na ten večer lepší zábavu. “Zrovna jsem chtěl napsat, že to stejně nedávám, takže v pohodě ;)”, “Vpoho,” “OK” nebo jenom “;)” jsou reakce, které v dívce vzbudí tázavou reakci, což je přesně to co potřebujete – vzbudit zájem o svoji osobu. Ženy, které ruší schůzky na poslední chvíli, mají většinou nafouklé ego a tak je překvapí, že je někdo takhle v pohodě, když s ním zruší rande. Rozhodně jí nepište, že je to strašná škoda, že jste se na ni těšil a že vám teda nezbývá nic jiného, než sedět sám doma. Ženy reagují velmi špatně na zoufalost a citové vydírání.

Dávejte jen jednu šanci na opravu

Občas narazíte na femme fatale, kterou bude bavit vás odmítat a rušit s vámi schůzky, ať už jste jakkoliv atraktivní a komunikujete s ní jakkoliv. Možná pro ni prostě nejste dost dobrý, možná je stále zamilovaná do svého tatínka, kdo ví. Každopádně vám za to nestojí. Pokud vám zruší schůzku poprvé, zareagujte na to s ledovým klidem a pozorujte, jak se dynamika vašeho vztahu mění. Buďte schopni s určitými rezervami dát druhou šanci. Ale pokud ani napodruhé nepřijde, je to předem ztracená bitva. Beta samci se většinou nechtějí vzdávat, protože viděli v americké romantické komedii, že správný chlap o ženu bojuje, ale to se bohužel většinou nepotkává s realitou. Správný chlap má možnosti a nenechává se vodit za nos. Neodepište na její poslední výmluvu a začněte na sobě pracovat.

Buďte tím, kdo může rušit schůzky

Pokud nemáte možnosti, pracujte na svojí atraktivnosti (viz Test atraktivnosti pro muže) a udělejte si je. Makejte na svém chování a komunikaci se ženami a zbavte se zoufalosti, holky ji totiž dovedou vycítit na sto honů. Zoufalí muži se snaží zalíbit a být strašně vtipní, mají vždycky čas, odepisují okamžitě a dlouhé zprávy a dovedou odpustit cokoliv, protože nemají páteř a možnosti. Pokud se odnaučíte výše zmíněné zlozvyky, odlišíte se od beta samčího stáda a už se vám nestane, že by s vámi nějaká holka zrušila z rozmaru rande. Naopak, začnete být atraktivnější, zaměstnanější a schůzky budete muset odmítat vy.

alfa samecbeta samecrandeschůzkazruší randezruší schůzku

Neo • 4.6.2020


Předchozí článek

Další článek

Comments

 1. x 6.5.2021 - 18:20 Reply

  no tak ja myslim, ze to je hlavne o moznostech..kdybych mel na vyber dalsich 10 tak je jasny, ze se na ni vyprdnu

  • Neo 6.5.2021 - 21:25 Reply

   Naprosto presne. Nikdy to ale neber tak, ze se nemuzes stat muzem s vice moznostmi – muzes. Normalni zeny maji rady na muzich muzske veci: odvahu, karieru, fyzickou silu, technicke dovednosti. Za rok se lze v kazde z techto oblasti posunout dost daleko. Zivot neni raketova veda: byt vic muzny = mit vic pussy.

 2. x 6.4.2021 - 18:57 Reply

  hmm… a co kdyz je to holka se kterou uz clovek spal (treba i mesic)? a po rozchodu taky zrusi druhou planovanou schuzku?

  • Neo 6.4.2021 - 19:21 Reply

   Neznam podrobnosti, ale holce, ktera by mi dvakrat odrekla schuzku, bych se uz neozval. Mam se rad. Holek je spousta, nema cenu plytvat svym casem na nejakou, ktera si ho nevazi. Hodne stesti.

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *